Wisselbeker en Titels

“Doeske-trofee” (wisselbeker voor Praalwagens)
2003 Deurbouwers
2004 Deurbouwers
2005 Deurbouwers
2006 Deurbouwers
2007 Deurbouwers
2008 Doelloos
2009 Doelloos
2010 Doelloos (wisselbeker is nu definitief in handen van Doelloos)

Master Class
(Nieuwe wisselbeker voor winnaar wagens in optocht)
2011 Zooitje ongeregeld
2012 Duckclub
2013 Bouwcommissie
2014 BullShit
2015 Quinty, Nick & Friends
2016
2017
2018 Duckclub

“Pejaka-bokaal” (wisselbeker voor loopgroepen / praalwagens jeugd)
1996 Tim en Roxanne Loos, Richard en Mark Rood
1997 familie Lensen
1998 familie van Langen
1999 familie Bakker
2000 families Jonker, Ootes, Bruin, de Groot
2001 families Jonker, Bruin, Appel
2002 families Jonker, Buis, Appel, Engel
(=DEFINITIEF FAM. JONKER: 3x achtereen)
2003 families Hoogesteger, Kreuk
2004 families Hoogesteger, Kreuk
2005 families Hoogesteker, Kreuk
2006 Bloemenwijk
2007 familie Bakker
2008 families Schoenmaker, de Vries
2009 Meriuskids
2010 HOP
2011 Tim, Dirk en Luc
2012 Romy en Nick Knijn
2013 Eva, Pien, Stef en Julliet
2014 Roos Sneekes & Nick Wester
2015 fam. Neefjes, Huiberts & Dekker
2016
2017
2018 Isabel, Silva, Dide, Puck en Roos

“de Deute kom” (wisselbeker voor Jeugdprins(es)
2001 Kim van Diepen
2002 Judith Leeuw
2003 Rosanne Veeken
2004 Romy Bankras
2005 Robin Veeken
2006 Ilse Meester
2007 Joeri Hulleman
2008 Lysanne Weijers
2009 Jacqueline van Lith
2010 Jorrin de Vries
2011 Tony Joris
2012 Nick Visser
2013 Selina Bakker
2014 Fleur Sneekes
2015 Max Hendrix
2016
2017 Lindsey Privée
2018 Noortje v.d. Berg

Prinsen-trofee
1990 Prins Jacques
Arejakkes trofee: Promotieteam
1991 Prins Napoleon
Prins Napoleon trofee: Jan en Yvonne OudeGroen
1992 Prins Kees
Spanbroek bokaal: Bouwcommissie
1993 Prins Nicolaas
Nooit gedacht bokaal: Raad van Elf
1994 Prins Ton
Meesterstuk: Hofdame Anja Oxalia
1995 Prins Laurentius
RosaLaurentius trofee: Carnavalsvereniging
1996 Prins Gerardus
Gouden Tol trofee: Raad van Elf
1997 Prins Johannes / Prinses Lidy
De-is-dit-niet-wat-overdreven-champagne-bokaal: Piet en Corrie Wester
1998 Prins Pedor / Prinses Joënna
Carnavalsbedroivigheidsbokaal: Ton Vlaar
1999 Prins Jos
Bokaal der Meesterlijke Hollanders: Bern Dam
2000 Prins Peter
Friese Doorlopers: links burgemeester de Leeuw, rechts Piet en Corrie Wester
2001 Prins Kees
de Gouden Stuiver: Riet Ranzijn
2002 Prins Sam
met Vlag en Wimpel trofee: Gerard Appel
2003 Prins Johan
Vuur uit je handen trofee: Adjudant Dick Zwagerman
2004 Prins Johan II
Paradebokaal: Hofdame Clementine / echtgenote Antoinette
2005 Prince Michael
de Aurora: Ton Groot
2006 Prins Pieton
de Pieton: Jan v.d. Schaft
2007 Prins Jacobus
de Ferrotrofee: B-team
2008 Prins Rudolfus
de Nollycup: Diana Sampimon en Frank Wester
2009 Prins Enormus
Maatje-meer: Marjolein Groot, Hans Appelman, Alice van Langen
2010 Prins Nicolaas II
Gouden Pollepel: Lauretta Hoogesteger
2011 Prins Robèr
Doelpunt: Milo Kuijpers
2012 Prins Nicolaas III
Nico Oud-Trofee: Bas Glorie
2013 Prins Alfred I
Jan Smit Bokaal: Corrie Houter
2014 Prins Gradje

2015: Prins Nicolaas IV

2016:

2017: Prins Ricardo I
Adjudant Niels van Diepen

Etalagebokaal
1990 schildersbedrijf Baltus
1991 schildersbedrijf Baltus
1992 Robasound
1993 schildersbedrijf Baltus
1994 Brilshop
1995 kapsalon Piet Wester
1996 slijterij Opmeer
1997 slijterij Opmeer
1998 drogisterij ETOS
1999 kapsalon Piet Wester
2000 slijterij Opmeer
2001 Valkering doe-het-zelf-mode
2002 drogisterij ETOS
2003 Valkering doe-het-zelf-mode
2004 Slijterij Opmeer
2005 Drogisterij ETOS
2006 Slijterij Opmeer
2007 Top 1 Toys
2008 Slijterij Opmeer
2009 kapsalon Piet Wester

Beker van Verdienste
1976 J. Wever
1977 G. Schaafsma
1978 E.A. Stroet – Groot
1979 Jac. Glas / Th. Jonker
1980 L. Pijper – van Deurne
1981 J. Stapel
1982 T. Tromp – Schagen
1983 Jac. Koomen
1984 dhr. en mevr. Bobeldijk
1985 dhr. en mevr. Koelemeijer
1986 M. Schipper – Mulder
1987 –
1988 J. Koopman
1989 G. Leek
1990 C. Vrolijk
1991 Jb. Klaver
1992 C.M.W. Stam – Zelis
1993 J. List
1994 H. Kooter
1995 A.J. Bouma
1996 A.J. Poels
1997 Jac. Schilder
1998 J. Knijn
1999 J. Jonker
2000 W. Stuifbergen
2001 P.J. Koenis
2002 H. Smook
2003 Gert en Nel Kuiper
2004 Jan Rood
2005 Sjaak Ursem
2006 Lou en Ria Koomen
2007 Corrie Veldt
2008 Freek en Janny Ligthart
2009 pastoor Hoogenboom
2010 Annie Beerepoot
2011 Cor Appelman
2012 Ton Koelemeijer
2013 Antoinet Schuit
2014
2015 Wim Kuipers
2016
2017 Jan Scheltus
2018 Ruud en Saskia Haller

Overzicht Titels

Bekijk het overzicht van alle Titels